PRIMÀRIA i 1r CICLE DE SECUNDÀRIA
FUTBOL SALA BENJAMÍ 1
Iniciació o perfeccionament
A càrrec d’Aeill Cerdanyola de Mataró
3r i 4t de Primària
Dies i horari: dilluns, de 17 a 18h.
Lloc: Escola Josep Montserrat
FUTBOL SALA ALEVÍ-INFANTIL 1
Iniciació o perfeccionament
A càrrec d’AEILL Cerdanyola de Mataró
5è i 6è de primària i 1r Cicle d’ESO
Dies i horari: dilluns, de 17 a 18h.
Lloc: Institut Escola Mar Mediterrània
BIG BANG CIÈNCIA
Exploració i experimentació científica tot jugant a fer de detectius, músics i superherois.
A càrrec del Laboratori d’Aprenentatge Científic (LAC)
Primària
Dies i horari: dilluns, de 17 a 18h.
Lloc: Institut Escola Mar Mediterrània
TEATRE I MOVIMENT
A càrrec de l’Aula de Teatre
1r, 2n, 3r i 4t de primària
Dies i horari: dimarts, de 17 a 18:30h.
Lloc: Escola Josep Montserrat
ANGLÈS 4
A càrrec del British American Institute i l’International House
5è i 6è de primària
Dies i horari: dimarts, de 17 a 18h.
Lloc: Escola Josep Montserrat
POLIESPORTIU 1
Tastet d’esports (handbol, bàsquet, futbol)
A càrrec d’AEILL Cerdanyola de Mataró
1r, 2n, 3r i 4t de Primària
Dies i horari: dimarts, de 17 a 18h.
Lloc: Institut Escola Mar Mediterrània
ANGLÈS 5
A càrrec del British American Institute i l’International House
1r i 2n d’ESO
Dies i horari: dimarts i dijous, de 15:45 a 16:45h.
Lloc: Institut Miquel Biada
FUTBOL SALA BENJAMÍ 2
Iniciació o perfeccionament
A càrrec d’Aeill Cerdanyola de Mataró (monitor Enlleura’t)
3r i 4t de Primària
Dies i horari: dimecres, de 17 a 18h.
Lloc: Escola Josep Montserrat
PATINATGE 1
Activitat psicomotriu, d’equilibri i coordinació
A càrrec d’AEILL Cerdanyola de Mataró
Primària
Dies i horari: dimecres, de 17 a 18h.
Lloc: Institut Escola Mar Mediterrània
DIBUIX, PINTURA I IL·LUSTRACIÓ
A càrrec de La Destil·leria
Primària i 1r Cicle d’ESO
Dies i horari: dimecres, de 17 a 18.30 h
Lloc: Institut Escola Mar Mediterrània
ANGLÈS 2
A càrrec del British American Institute i l’International House
1r i 2n de Primària
Dies i horari: dimecres, de 17 a 18h.
Lloc: Escola Josep Montserrat
TEATRE MUSICAL
A càrrec de l’Aula de Teatre
5è i 6è de primària i 1r Cicle d’ESO
Dies i horari: dimecres, de 17 a 18:30h.
Lloc: Escola Josep Montserrat
POLIESPORTIU 2
Tastet d’esports (handbol, bàsquet, futbol)
A càrrec d’AEILL Cerdanyola de Mataró
1r, 2n, 3r i 4t de Primària
Dies i horari: dijous, de 17 a 18h.
Lloc: Institut Escola Mar Mediterrània
CÒMIC I MANGA
A càrrec de La Destil·leria
Primària i 1r Cicle d’ESO
Dies i horari: dijous, de 17 a 18:30h.
Lloc: Institut Escola Mar Mediterrània
ANGLÈS 3
A càrrec del British American Institute i l’International House
3r i 4t de Primària
Dies i horari: dijous, de 17 a 18h.
Lloc: Escola Josep Montserrat
FUTBOL SALA ALEVÍ-INFANTIL 2
Iniciació o perfeccionament
A càrrec d’AEILL Cerdanyola de Mataró
5è i 6è de primària i 1r Cicle d’ESO
Dies i horari: divendres, de 17 a 18h.
Lloc: Institut Escola Mar Mediterrània
PATINATGE 2
Activitat psicomotriu, d’equilibri i coordinació
A càrrec d’AEILL Cerdanyola de Mataró
Primària
Dies i horari: divendres, de 17 a 18h.
Lloc: Institut Escola Mar Mediterrània
DANSA URBANA
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Hip-hop, zumba i balls moderns
Primària
Dies i horari: divendres, de 17 a 18h.
Lloc: Escola Josep Montserrat
ENIGMA’T
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Jocs de taula, jocs de rol, escape room
Primària i 1r Cicle d’ESO
Dies i horari: divendres, de 17 a 18h.
Lloc: Escola Josep Montserrat