Saltar al contingut Saltar a la navegació Informació de contacte

PRIMÀRIA i SECUNDÀRIA

ANGLÈS 5

A càrrec del British American Institute i l’International House

1r i 2n d’ESO

Dies i horari: dilluns, de 16.45 a 18.45h.

Lloc: A determinar


FUTBOL SALA PREBENJAMÍ 1

Iniciació o perfeccionament

A càrrec de l’Associació Enlleura’t

1r i 2n de Primària

Dies i horari: dilluns, de 17.15 a 18.15 h

Lloc: Institut Escola Àngela Bransuela


FUTBOL BENJAMÍ 1

Iniciació o perfeccionament

A càrrec de l’Associació Enlleura’t

3r i 4t de Primària

Dies i horari: dilluns, de 17.15 a 18.15 h

Lloc: Institut Escola Àngela Bransuela


CÒMIC I MANGA

A càrrec de La Destil·leria

Primària i 1r cicle d’ESO

Dies i horari: dilluns, de 17.15 a 18:45 h

Lloc: Escola Rocafonda


PATINATGE 2

Activitat psicomotriu, d’equilibri i coordinació

A càrrec de l’Associació Enlleura’t

5è i 6è de Primària, i 1r cicle d’ESO

Dies i horari: dilluns, de 17.15 a 18.15 h

Lloc: Escola Rocafonda


ÀNGLÈS 5

A càrrec del British American Institute i l’International House

1r i 2n d’ESO

Dies i horari: dimarts, de 16.45 a 18.45h.

Lloc: A determinar


FUTBOL SALA ALEVÍ 1

Iniciació o perfeccionament

A càrrec de l’Associació Enlleura’t

5è i 6è de Primària

Dies i horari: dimarts, de 17.15 a 18.15 h

Lloc: Institut Escola Àngela Bransuela


FUTBOL SALA INFANTIL 1

Iniciació o perfeccionament

A càrrec de l’Associació Enlleura’t

1r i 2n d’ESO

Dies i horari: dimarts, de 17.15 a 18.15 h

Lloc: Institut Escola Àngela Bransuela


DIBUIX, PINTURA I IL·LUSTRACIÓ

A càrrec de La Destil·leria

Primària i 1r dimarts d’ESO

Dies i horari: dimarts, de 17.15 a 18.45 h

Lloc: Escola Rocafonda


BIG BANG CIÈNCIA

Exploració i experimentació científica tot jugant a fer de detectius, músics i superherois.

A càrrec del Laboratori d’Aprenentatge Científic (LAC)

Primària

Dies i horari: dimarts, de 17.15 a 18.15 h

Lloc: Escola Rocafonda


POLIESPORTIU 1

Tastet d’esports (handbol, bàsquet, futbol)

A càrrec de l’Associació Enlleura’t

1r, 2n, 3r i 4t de Primària

Dies i horari: dimecres, de 17.15 a 18.15 h

Lloc: Institut Escola Àngela Bransuela


ÀNGLÈS 6

A càrrec del British American Institute i l’International House

3r i 4t d’ESO

Dies i horari: dimecres, de 16:45 a 18:45h.

Lloc: A determinar


DANSA URBANA

A càrrec de l’Associació Enlleura’t

Hip-hop, zumba i balls moderns

Primària

Dies i horari: dimecres, de 17.15 a 18.15 h

Lloc: Escola Rocafonda


ENIGMA’T

A càrrec de l’Associació Enlleura’t

Jocs de taula, jocs de rol, escape room

Primària i 1r Cicle d’ESO

Dies i horari: dimecres, de 17.15 a 18.15 h

Lloc: Escola Rocafonda


PATINATGE 1

Activitat psicomotriu, d’equilibri i coordinació

A càrrec de l’Associació Enlleura’t

1r, 2n, 3r i 4t de Primària

Dies i horari: dimecres, de 17.15 a 18.15 h

Lloc: Escola Rocafonda


PATINATGE 4

Activitat psicomotriu, d’equilibri i coordinació

A càrrec de l’Associació Enlleura’t

5è i 6è de Primària, i 1r cicle d’ESO

Dies i horari: dijous, de 17.15 a 18.15 h

Lloc: Escola Rocafonda


TEATRE I MOVIMENT

A càrrec de l’Aula de Teatre

1r, 2n, 3r i 4t de Primària

Dies i horari: dijous, de 17.15 a 18.45 h

Lloc: Escola Rocafonda


TEATRE MUSICAL

A càrrec de l’Aula de Teatre

5è i 6è de primària, i 1r Cicle d’ESO

Dies i horari: dijous, de 17.15 a 18:45 h

Lloc: A determinar


ANGLÈS 4

A càrrec del British American Institute i l’International House

5è i 6è de Primària

Dies i horari: dijous, de 17.15 a 18.15 h

Lloc: Escola Rocafonda


FUTBOL SALA ALEVÍ 2

Iniciació o perfeccionament

A càrrec de l’Associació Enlleura’t

5è i 6è de Primària

Dies i horari: dijous, de 17.15 a 18.15 h

Lloc: Institut Escola Àngela Bransuela


FUTBOL SALA INFANTIL 2

Iniciació o perfeccionament

A càrrec de l’Associació Enlleura’t

1r i 2n d’ESO

Dies i horari: dijous, de 17.15 a 18.15 h

Lloc: Institut Escola Àngela Bransuela


ÀNGLÈS 2

A càrrec de English Connection Mataró – Els Molins

1r i 2n de Primària

Dies i horari: divendres, de 17.15 a 18.15 h

Lloc: Escola Rocafonda


ÀNGLÈS 3

A càrrec del British American Institute i l’International House

3r i 4t de Primària

Dies i horari: divendres, de 17.15 a 18.15 h

Lloc: Escola Rocafonda


POLIESPORTIU 2

Tastet d’esports (handbol, bàsquet, futbol)

A càrrec de l’Associació Enlleura’t

1r, 2n, 3r i 4t de Primària

Dies i horari: divendres, de 17.15 a 18.15 h

Lloc: Institut Escola Àngela Bransuela


PATINATGE 3

Activitat psicomotriu, d’equilibri i coordinació

A càrrec de l’Associació Enlleura’t

1r, 2n, 3r i 4t de Primària

Dies i horari: divendres, de 17.15 a 18.15 h

Lloc: Escola Rocafonda