PRIMÀRIA i SECUNDÀRIA
ANGLÈS 5
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
1r i 2n d’ESO
Dies i horari: Dilluns, de 16:45 a 17:45h.
Lloc: Institut Escola Àngela Bransuela
FUTBOL SALA BENJAMÍ 1
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Iniciació o perfeccionament
3r i 4t de primària
Dies i horari: Dilluns, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Institut Escola Àngela Bransuela
PATINATGE 1
A càrrec l’Associació Enlleura’t
Activitat psicomotriu, d’equilibri i coordinació
Primària i ESO
Dies i horari: Dilluns, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Escola Rocafonda
TEATRE I MOVIMENT 2
A càrrec de l’Aula de Teatre
De 5è de primària a 4t d’ESO
Dies i horari: Dilluns, de 17.15 a 18.45 h
Lloc: Escola Rocafonda
FUTBOL SALA FEMENÍ ALEVÍ-INFANTIL 1
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Iniciació o perfeccionament
De 5è de primària a 4t d’ESO
Dies i horari: Dilluns, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Escola Germanes Bertomeu
INTRODUCCIÓ AL CIRC
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
De 1r a 6è de primària
Dies i horari: Dilluns, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Escola Rocafonda
POLIESPORTIU 1
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Tastet d’esports (handbol, bàsquet, futbol)
De 1r a 2n de primària
Dies i horari: Dilluns, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Escola Germanes Bertomeu
ROBÒTICA
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Construcció i programació de robots
De 4t de primària a 2n d’ESO
Dies i horari: Dilluns, de 17:15 a 18:15h.
Lloc: Escola Rocafonda
FUTBOL SALA ALEVÍ 1
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Iniciació o perfeccionament
5è i 6è de primària
Dies i horari: Dimarts, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Institut Escola Àngela Bransuela
FUTBOL SALA INFANTIL
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Iniciació o perfeccionament
De 1r a 4t d’ESO
Dies i horari: Dimarts, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Institut Escola Àngela Bransuela
FUTBOL SALA FEMENÍ BENJAMÍ
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Iniciació o perfeccionament
3r i 4t de primària
Dies i horari: Dimarts, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Escola Germanes Bertomeu
BÀSQUET 1
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Iniciació o perfeccionament
De 1r a 6à de primària
Dies i horari: Dimarts, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Escola Germanes Bertomeu
TEATRE I MOVIMENT 1
A càrrec de l’Aula de Teatre
De 1r a 4t de primària
Dies i horari: Dimarts, de 17.15 a 18:45 h
Lloc: Escola Rocafonda
TÈCNIQUES D’ESTUDI
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
De 4t a 6è de primària
Dies i horari: Dimarts, de 17:15 a 18:15 h.
Lloc: Escola Rocafonda
TAEKWONDO 1
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Iniciació (sense federar-se)
De 4t a 6è de primària
Dies i horari: Dimarts, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Escola Rocafonda
FUTBOL SALA BENJAMÍ 2
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Iniciació o perfeccionament
3r i 4t de primària
Dies i horari: Dimecres, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Institut Escola Àngela Bransuela
DIBUIX, PINTURA I IL·LUSTRACIÓ 1
A càrrec de La Destil·leria
De 1r a 3r de primària
Dies i horari: Dimecres, de 17.15 a 18.45 h
Lloc: Escola Rocafonda
PATINATGE 2
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Activitat psicomotriu, d’equilibri i coordinació
De 1r a 6è de primària
Dies i horari: Dimecres, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Escola Rocafonda
ÀNGLÈS 2
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
De 1r i 2n de primària
Dies i horari: Dimecres, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Escola Rocafonda
POLIESPORTIU 2
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Tastet d’esports (handbol, bàsquet, futbol)
De 1r a 4t de primària
Dies i horari: Dimecres, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Escola Germanes Bertomeu
BIG BANG CIÈNCIA
A càrrec del Laboratori d’Aprenentatge Científic (LAC)
Exploració i experimentació científica tot jugant a fer de detectius, músics i superherois.
De 1r a 6è de primària
Dies i horari: Dimecres, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Escola Germanes Bertomeu
FUTBOL SALA ALEVÍ 2
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Iniciació o perfeccionament
5è i 6è de primària
Dies i horari: Dijous, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Institut Escola Àngela Bransuela
DANSA URBANA
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Hip-hop, zumba i balls moderns
De 1r a 6è de primària
Dies i horari: Dijous, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Escola Rocafonda
FUTBOL SALA FEMENÍ ALEVÍ-INFANTIL 2
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Iniciació o perfeccionament
De 5è de primària a 4t d’ESO
Dies i horari: Dijous, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Escola Germanes Bertomeu
DIBUIX, PINTURA I IL·LUSTRACIÓ 2
A càrrec de La Destil·leria
De 4t a 6è de primària
Dies i horari: Dijous, de 17.15 a 18.45 h
Lloc: Escola Rocafonda
TAEKWONDO 2
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Iniciació (sense federar-se)
De 1r a 3r de primària
Dies i horari: Dijous, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Escola Rocafonda
ÀNGLÈS 4
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
5è i 6è de primària
Dies i horari: Dijous, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Escola Rocafonda
ÀNGLÈS 3
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
3r i 4t de primària
Dies i horari: Divendres, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Escola Rocafonda
PATINATGE 3
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
Activitat psicomotriu, d’equilibri i coordinació
De 1r de primària a 4t d’ESO
Dies i horari: Divendres, de 17.15 a 18.15 h
Lloc: Escola Rocafonda
BATUCADA
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
De 1r a 6è de primària
Dies i horari: Divendres, de 17:15 a 18:15 h.
Lloc: Escola Rocafonda
IOGA
A càrrec de l’Associació Enlleura’t
De 1r i 2n de primària
Dies i horari: Divendres, de 17:15 a 18:15 h.
Lloc: Escola Germanes Bertomeu